אודותינו

Scootair  יצרנית הקורקינט החשמלי היחידה בישראל, החלה את דרכה בשנת 2013 עם ידע טכני שנרכש מעולם האופנועים.
לאחר שנים של רכיבה על כל סוגי הדו גלגלי החלטנו לבנות כלי אשר יתן מענה תחבורה הולם בהשראת עולמנו. כלי שיהיה בעל התנהגות וחווית רכיבה מהנה, בטוחה ואמינה.
לאחר תהליך פיתוח ארוך ואלפי קילומטרים של רכיבה ומבחנים מאומצים נולד Scoot air.על מנת לספק את המוצר הטוב ביותר אנחנו ב- Scoot air נעזרים בקבלני משנה איכותיים בישראל, תוך שימוש בפתרונות איכותיים ומכלולים מעולם האופנועים.הקורקינט החשמלי של סקוטאייר הוא פטנט ישראלי רשום, הכלי מאושר ע”י מכון התקנים והוא מגיע עם 2 שנות אחריות.אצלנו בסקוטאייר בונים את הכלים בהזמנה אישית, כמו שהוגים בשפה המקצועית – Costum Made, הלקוח מבקש ואנחנו משתדלים להגשים את כל החלומות.
לסקוטאייר 3 דגמים חדשים לשנת 2018, הדגם הנמכר ביותר הוא: קורקינט חשמלי למבוגרים Scootair Wide Board.הקורקינטים החשמליים של סקוטאייר הם הקלים בעולם (לקטגוריית גלגלי 10”) בזכות שלדת האלומיניום התעופתי שבו אנו משתמשים. המשקלים נעים בין 12 ק”ג ל14 ק”ג תלוי במכלולים ובאביזרים המרכיבים את הקורקינט. לקורקינטים החשמליים של סקוטאייר פטנט קיפול ייחודי – מתקפלים מהכידון וכך בעצם חווית הרכיבה היא יציבה, ללא חופשים מיותרים ובלאי אפסי.הגלגלים הם פנאומטיים בקוטר 10 אינץ’, מערכת הבלימה מבוססת על מערכת בלימה מכנית הכוללת קליפר ודיסק 140 מ”מ ומשקל העמסה מירבי עד 150 קילו. המשטח העמידה הוא רחב (22 ס”מ) והאורך הכולל שלו הוא 108 ס”מ. הסוללה היא מתוצרת איכותית “פנסוניק” שגם כן מורכבת פה בארץ.כל הדגמים מגיעים עם סוללות 48V עוצמתיות בעלות אורך חיים ארוך במיוחד. סוללה מלאה לחלוטין (אחרי טעינה של 4 שעות) תספיק עד 30 ל40 קילומטרים* . הצג הדיגיטלי החכם שעל הכידון מראה את המהירות, המרחק “קילומטרז'”, מצב הסוללה ועוד פונקציות נוספות.לקורקינטים החשמליים שלנו יש 3 רמות של “כוח מנוע” המאפשרות לשלוט על מהירות הנסיעה וניתן להתאים את מצב הנסיעה לתוואי הדרך (מדרכה, כביש ועוד… ). המנוע של Scoot air הינו מנוע מתקדם תוצרת Hub Brushless  המכיל חיישני תנועה אשר עוזרים ושומרים על אורך חיי המנוע וביצועו, תחילת הנסיעה תתבצע לאחר דחיפה עם הרגל (ע”מ להימנע ממצבים שהמצערת נלחצת בטעות והקורקינט קופץ קדימה). המנוע החשמלי, והמעצור (שממוקם בצידו השמאלי של הכידון) מספק תגובה מהירה ובטוחה. ניתן להרכיב גם מעצור קדמי.שלדת הקורקינט עשויה מאלומיניום תעופתי, שגורמת לקורקינט להיות גמיש וקליל מצד אחד, אבל גם קשוח ועמיד מצד שני. עליות או ירידות ממדרכות מתבצעות בקלות ונסיעה על אבנים משתלבות אינה מורגשת כלל והופכת להיות רכה ונעימה.המחירים לדגמים השונים הם מחירים אטרקטיביים לקטגורייה (גלגלי 10 אינצ’), המחירים הם בין הנמוכים בשוק כאשר משווים את המפרט הטכני, האיכות, וכמובן את שתי שנות האחריות** שהחברה נותנת. הביקורות בשוק מפרגנות ביותר וניתן למצוא יותר ממאה ביקורות בפייסבוק של החברה.אנחנו מזמינים אתכם להגיע אל אחד מהסניפים שלנו לנסיעת מבחן על הקורקינט החשמלי הטוב בעולם וביחד נרכיב את הכלי המושלם עבורכם!*(תלוי במשקל הרוכב, מהירות הנסיעה, ותוואי הדרך).
**יש לעיין בתעודת האחריות באתר.